Na co należy zwrócić uwagę wybierając firmę pozycjonującą?

 

Najlepsza firma pozycjonująca na świecie. Jak wybrać ?

„Najlepsza firma pozycjonująca na świecie” - obiektywna prawda czy pusty frazes? Zobacz, jak sprawdzić, czy masz do czynienia z profesjonalistami!

 

Firm pozycjonujących jest bardzo wiele. Przeglądając strony każdej z nich, zobaczymy frazy tj. najlepsza firma pozycjonująca, najlepsza firma pozycjonująca w Polsce, ba! nawet najlepsza firma pozycjonerska na świecie! Te szumne frazesy nie zawsze jednak pokrywają się z prawdą.

 

Na co należy zwrócić uwagę wybierając firmę pozycjonującą?

 

  1. Na pewno najlepsza firma pozycjonerska na świecie nie będzie ograniczała się do lokalnego rynku. Powinna mieć w swojej bazie klientów z całej Polski, a nawet z całego świata ;).

  2. Zapytaj o sposób rozliczanie za usługę. Klient powinien płacić za wypozycjonowanie, a nie za pozycjonowanie. Optymalizacja strony, jej responsywność, konta społecznościowe, itp. to tylko schodki do osiągnięcia celu, a nie oddzielne usługi.

  3. Zobacz, jakie pozycje w wyszukiwarce Google zajmuje Twój przyszły partner i jakie zajmują jego klienci.

  4. Najlepsza firma pozycjonerska na świecie na pewno zna specyfikę branży swoich klientów.

  5. Taka firma powinna mieć za sobą spore doświadczenie udokumentowane bogatą bazą „poważnych” klientów, świetnymi wynikami i odpowiednie kwalifikacje poparte certyfikatami.

  6. Optymalny okres umowy na pozycjonowanie powinien wynosić 12 miesięcy. W ciągu roku na pewno uda się wypozycjonować nawet najtrudniejsze frazy i zareagować na zmiany algorytmów Google.

  7. Każda profesjonalna firma informuje Klienta o skali trudności fraz, postępach, przygotowuje raporty i systematycznie pracuje nad sukcesem partnera - pozycjonować należy ciągle, nie z doskoku.

  8. Zwróć uwagę na zaplecze firmy: czy posiada ona sprzęt i ludzi do pracy? Pozycjonowanie jest bardzo czasochłonne. Na pierwsze stabilne efekty trzeba poczekać około 3 miesięcy. Ale przez ten czas ktoś musi na nie pracować ;).

 

To tylko kilka istotnych kwestii, na które powinieneś zwrócić uwagę przy wyborze firmy pozycjonującej. Pamiętaj, że od tego wyboru zależy poprawa Twoich pozycji w sieci, zwiększenie rozpoznawalności Twojej marki, a być może i wzrost sprzedaży Twoich produktów i usług.

 

Każda firma napisze o sobie, że jest najlepsza, ale jak sama nazwa mówi – najlepsza firma pozycjonerska na świecie może być tylko jedna ;).

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

NK Tu B De Li Re Ab Mu Vk Dg Sg Bl G+ Ins

Position1 -Profesjonalne pozycjonowanie Stron Internetowych, linki Sponsorowane. Profesjonalna, skuteczna promocja w internecie - 9lat doświadczenia. Płatność tylko za efekty

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.