Responsywny serwis www

Position1. Najlepsza firma pozycjonująca strony w Łodzi. Responsywny serwis www Gratis.

Wraz z pakietem na pozycjonowanie dostajecie Państwo responsywny serwis www,  który bardzo łatwo i szybko, można rozbudować, zmieniać zdjęcia oraz treść na stronie. 

"*Responsywna strona www w prezencie"

*Opcja ustalana indywidualnie

Position1. Najlepsza firma pozycjonująca strony w Łodzi. Responsywny serwis www Gratis. Position1. Najlepsza firma pozycjonująca strony w Łodzi. Responsywny serwis www Gratis.

 

Demo strony

Nawet  jeśli Państwa witryna dobrze się prezentuje  na komputerze poprzez przejrzystość, harmonijną grafikę  itd. To w momencie gdy nie jest responsywna, a potencjalny klient otworzy ją na urządzeniu mobilnym typu smartfon „czar pryska”

W związku z tym, że większość z nas korzysta z urządzeń  mobilnych każdy kto posiada stronę www powinien  zadbać o jej responsywność. 


 "Strona postawiona na systemie CMS"

Position1. Najlepsza firma pozycjonująca strony w Łodzi. Responsywny serwis www Gratis.

 

 

CMS - System zarządzania treścią (content management system) — aplikacja internetowa lub ich zestaw, pozwalająca na łatwe utworzenie serwisu WWW, jego aktualizację i rozbudowę

 

 


"W pełni rozbudowana strona" 

Strony które proponujemy zawierają wszystkie niezbędne rozwiązania jakie powinna zawierać nowoczesna strona www, m.in.:

Galerię zdjęć, formularz kontaktowy, interaktywną mapę, przejścia do kont portali społecznościowych, możliwość prezentowania filmów z kanału YouTube, i wiele więcej...

 

 Position1. Najlepsza firma pozycjonująca strony w Łodzi. Responsywny serwis www Gratis.Position1. Najlepsza firma pozycjonująca strony w Łodzi. Responsywny serwis www Gratis.

Position1. Najlepsza firma pozycjonująca strony w Łodzi. Responsywny serwis www Gratis.


Position1. Najlepsza firma pozycjonująca strony w Łodzi. Responsywny serwis www Gratis.

 

"Hosting"

Razem z serwisem internetowym otrzymują Państwo również pełen Hosting:

serwer na którym zostanie utrzymana wykonana przez naszą firmę strona, konta pocztowe e-mail, wsparcie techniczne

 

 

 


 Czym różni się strona responsywna od tej, która NIE jest responsywna?

Nie każdy z nas ma świadomość, że w dobie urządzeń mobilnych strona, która dostosowuje się do i ekranu jest koniecznością. Poniżej pokazujemy czym się różni strona responsywna od tej, która responsywną nie jest. Zawartość na stronie nie dopasowuje się do ekranu np. telefonu przez co nie jest czytelna i sami musimy przewijać stronę w różnych kierunkach. 

 

STRONA RESPONSYWNA

DOSTOSOWUJE SIĘ DO

ROZDZIELCZOŚCI EKRANU

 STRONA, KTÓRA NIE JEST RESPONSYWNA

BARDZO TRUDNO KORZYSTA SIĘ  Z NIEJ NA 

URZĄDZENIU MOBILNYM, PONIEWAŻ NIE

DOSTOSOWUJE SIĘ DO ROZDZIELCZOŚCI EKRANU

 Position1. Najlepsza firma pozycjonująca strony w Łodzi. Responsywny serwis www Gratis.     Position1. Najlepsza firma pozycjonująca strony w Łodzi. Responsywny serwis www Gratis.  Position1. Najlepsza firma pozycjonująca strony w Łodzi. Responsywny serwis www Gratis.

 

 

 


Position1.  Najlepsza firma pozycjonująca strony w Łodzi. Responsywny serwis www Gratis.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

NK Tu B De Li Re Ab Mu Vk Dg Sg Bl G+ Ins

Position1 -Profesjonalne pozycjonowanie Stron Internetowych, linki Sponsorowane. Profesjonalna, skuteczna promocja w internecie - 9lat doświadczenia. Płatność tylko za efekty

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.