42 683 68 66
oferta@position1.pl

Jak pracujemy

– Jak pracujemy –

Home / jak pracujemy

AUDYT SEO

Zanim zabierzemy się stricte za pozycjonowanie strony internetowej, musimy ją dokładnie zbadać. Następnie nanosimy poprawki i zmiany, czyli optymalizujemy witrynę. Audyt SEO pozwala na zidentyfikowanie poważnych błędów, które sprawiają, że strona nie osiąga oczekiwanych wyników. Wprowadzenie zalecanych zmian poprawi pozycje strony w Google, dzięki czemu wzrośnie ruch użytkowników na stronie. W ramach opcji dodatkowych wykonujemy także analizę użyteczności (UX), propozycję strategii linkowania (Link Building) oraz analizę konkurencji.

ANALIZA EFEKTÓW

Po odpowiednio wykonanych czynnościach pozycjonujących nie wolno spocząć na laurach! Inne strony też chcą być na szczycie wyszukiwarki Google. Należy na bieżąco monitorować słowa kluczowe i analizować dane z Google Analytics. Z nich dowiemy się, ile osób wchodzi na stronę i jak dużo czasu na niej spędza. Zobaczymy także, jakie efekty przynoszą nasze działania marketingowe oraz jaki jest stosunek odwiedzin strony do zrealizowanych zamówień. To wszystko pomoże nam ułożyć dalszą strategię działania i wskaże, w jakim kierunku powinniśmy zmierzać.

DOBÓR SŁÓW KLUCZOWYCH

W przypadku pozycjonowania stron internetowych bardzo ważną rolę odgrywają frazy, po wpisaniu których ma pojawić się Państwa strona. Tworzą one podstawę do wyboru witryny przez wyszukiwarkę Google i klienta. Dzięki słowom kluczowym osoba wchodzi na stronę, ponieważ chce zobaczyć konkretny
artykuł – znajduje to czego szuka.

BUDOWA POPULARNOŚCI

Popularność witryny zwiększa ilość linków prowadzących do strony. Ale nie mogą być to przypadkowe linki, pochodzące ze stron o niskiej wartości. Najlepiej, żeby znajdowały się w katalogach branżowych, na forach branżowych, profilach społecznościowych, czy blogach firmowych. Trzeba również zadbać o to, by wyglądały naturalnie. Jeśli algorytm wyszukiwarki Google, znajdzie sztucznie wyglądające odnośniki, ukarze stronę docelową.

Dlaczego warto się pozycjonować

– Zwiększenie widoczności średnio o 547% –

Z reguły Klienci szukają wszelkich informacji w Google i mają zaufanie do tej najpopularniejszej wyszukiwarki
a najczęściej odwiedzają te strony, które pojawiają się w niej jako pierwsze. Odpowiednia widoczność witryny
internetowej przyniesie popularność Twojej firmy i przyczyni się do poprawienia rozpoznawalności Twojej marki. Twoja firma stanie sie także bardziej wiarygodna w oczach potencjalnych Klientów przecież jak czegoś
nie ma w Google to nie istnieje !

Zamów usługę

– Co zyskasz –

Zwiększysz rozpoznawalność firmy

Pozycjonowanie Twojej strony www przyczyni się do zwiększenia rozpoznawalności Twojej firmy. Użytkownicy Internetu będą częściej trafiać na Twoja stronę gdyz nie będzie trzeba jej specjalnie szukać – będzie ona widoczna już na 1 stronie w Google.

Dotrzesz do potencjalnych klientów

Zdecydowana większość użytkowników Internetu nie wchodzi już na drugą stronę w Google. Dzięki pozycjonowaniu Twoja strona znajdzie się właśnie na najwyższej pozycji dzięki czemu dotrzesz ze swoją ofertą do większej ilości potencjalnych Klientów.

Wzrost zysków z biznesu

Wzrost zysków z biznesu = Wzrost liczby odwiedzajacych Twoją stronę www ! Pozycjonowanie strony sprawi, że Twoją witrynę zacznie odwiedzać coraz więcej osób tym samym więcej osób skorzysta z Twojej oferty dzieki czemu Twój zysk zacznie wzrastać.

Zwiększenie liczby odsłon strony

Dzięki skutecznemu pozycjonowaniu Twoja strona www będzie pojawiać się na 1 stronie w Google ! Twoja witryna stanie się w ten sposób bardziej dostępna, dzięki czemu więcej osób będzie ją odiwedzać co przełoży się także wzrost sprzedaży.

„Całe życie pozostań uczniem. Nie wyzbywaj się swojej ciekawości”

Indra Nooyi, była Dyrektor Generalna PepsiCo