42 683 68 66
oferta@position1.pl

Jak pracujemy

pozycjonowanie Google łódź

– Agencja SEO– Audyt SEO– White SEO
AUDYT SEO

Zanim zabierzemy się stricte za pozycjonowanie w Google strony internetowej, musimy ją dokładnie zbadać. Ponieważ należy zweryfikować czy jest ona prawidłowo zoptymalizowana pod pozycjonowanie stron internetowych. Następnie nanosimy poprawki i zmiany, czyli optymalizujemy witrynę. Prawidłowy audyt wykonany przez agencje SEO pozwala na zidentyfikowanie poważnych błędów i naruszeń. Sprawiają one więc, że strona nie osiąga oczekiwanych wyników, czyli nie jest wysoko wypozycjonowana w wyszukiwarce Google. Wprowadzenie zalecanych zmian poprawi pozycje strony w Google, ponieważ wzrośnie ruch użytkowników na stronie. W ramach opcji dodatkowych wykonujemy także analizę użyteczności (UX), propozycję strategii linkowania (Link Building) oraz analizę konkurencji.
Prawidłowy audyt przeprowadzony przez agencje SEO, ma nie tylko na celu podniesienie efektów pozycjonowania strony internetowej. Ale celem jest również także jej prawidłowe indeksowanie przez wyszukiwarką Google.

ANALIZA EFEKTÓW

Po odpowiednio wykonanych czynnościach pozycjonujących stronę internetową w wyszukiwarce Google, nie wolno spocząć na laurach!. Inne strony też chcą być na szczycie wyszukiwarki Google i ich najważniejszym celem jest być pozycjonowanym w wyszukiwarce Google jak najwyżej. Należy na bieżąco monitorować słowa kluczowe ale też analizować dane z Google Analytics. Ponieważ z nich dowiemy się, ile osób wchodzi na stronę i jak dużo czasu na niej spędza.
W rezultacie dzięki takiej analizie, widzimy czy efekty pozycjonowania strony internetowej pod wybranymi słowami kluczowymi maja sens.
Zobaczymy prawdopodobnie, jakie efekty przynoszą nasze działania marketingowe oraz jaki jest stosunek odwiedzin strony do zrealizowanych zamówień. To wszystko pomoże nam ułożyć dalszą strategię działania i wskaże, w jakim kierunku powinniśmy zmierzać. Ponieważ zależy nam aby nasza strona była nie tylko wypozycjonowana wysoko w wyszukiwarce Google ale także przynosiła zamierzone efekty.

DOBÓR SŁÓW KLUCZOWYCH

W przypadku pozycjonowania stron internetowych bardzo ważną rolę odgrywają frazy, ponieważ to po ich wpisaniu ma się pojawić Państwa strona. Tworzą one podstawę do wyboru witryny przez wyszukiwarkę Google i klienta. Dzięki słowom kluczowym pod którymi osoba wchodzi na stronę, ponieważ chce zobaczyć konkretny artykuł – znajduje to czego szuka.

BUDOWA POPULARNOŚCI

Popularność witryny zwiększa ilość linków prowadzących do strony. Ale nie mogą być to przypadkowe linki, pochodzące ze stron o niskiej wartości. Najlepiej, żeby znajdowały się w katalogach branżowych, na forach branżowych, profilach społecznościowych, oraz blogach firmowych. Trzeba również zadbać o to, by wyglądały naturalnie. Jeśli algorytm wyszukiwarki Google, znajdzie sztucznie wyglądające odnośniki, ukarze stronę docelową, która jest pozycjonowana w wyszukiwarce Google, ponieważ uzna to za działania celowe.

Dlaczego warto się pozycjonować

Zwiększenie widoczności średnio o 547%

Z reguły Klienci szukają wszelkich informacji w Google i mają zaufanie do tej najpopularniejszej wyszukiwarki. Ponieważ klienci najczęściej odwiedzają te strony, które pojawiają się w wyszukiwarce Google jako pierwsze. Odpowiednia widoczność witryny internetowej przyniesie popularność Twojej firmy i przyczyni się do poprawienia rozpoznawalności Twojej marki. Twoja firma stanie się także bardziej wiarygodna w oczach potencjalnych Klientów przecież jak czegoś nie ma w Google to nie istnieje ! W rezultacie nikt nie wie czy Twoja strona internetowa jest pozycjonowana w wyszukiwarce Google.

Dlaczego pozycjonowanie w wyszukiwarce Google

Pozycjonowanie stron internetowych to zapewnienie Państwa stronie www wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania po wpisaniu do wyszukiwarki Google określonych słów kluczowych.
Pewnie zastanawiasz się, dlaczego mówimy tylko o pozycjonowaniu pod kątem Google? Odpowiedź jest prosta! Z tej przeglądarki korzysta ok 95% użytkowników Internetu. Dlatego każda firma chce się znaleźć w czołówce Google i każda firma teoretycznie ma na to szansę. Codziennie tworzone są nowe strony internetowe. Pozycjonerzy ciągle pracują nad sukcesem swoich klientów. Google udoskonala swoje algorytmy i wprowadza nowe zabezpieczenia. Na ranking wyszukiwarki wpływają różne czynniki – i one ulegają zmianie… To wszystko przyczynia się do ciągłych rotacji pozycji stron. Dlatego nie wolno zaprzestawać działań pozycjonujących!
Pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarce Google Łódź Pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarce Google Łódź Pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarce Google Łódź
Zwiększysz rozpoznawalność firmy

Pozycjonowanie Twojej strony internetowej przyczyni się do zwiększenia rozpoznawalności Twojej firmy. Ponieważ użytkownicy Internetu będą częściej trafiać na Twoja stronę gdyż nie będzie trzeba jej specjalnie szukać. Będzie ona widoczna już na 1 stronie w Google.

Dotrzesz do potencjalnych klientów

Zdecydowana większość użytkowników Internetu nie wchodzi już na drugą stronę w Google. Dlatego dzięki pozycjonowaniu Twoja strona znajdzie się właśnie na najwyższej pozycji. Dzięki czemu prawdopodobnie dotrzesz ze swoją ofertą do większej ilości potencjalnych Klientów.

Wzrost zysków z biznesu

Wzrost zysków z biznesu = Wzrost liczby odwiedzających Twoją stronę www !. Pozycjonowanie strony sprawi, że Twoją witrynę zacznie odwiedzać coraz więcej osób. Tym samym więcej osób skorzysta z Twojej oferty dzięki czemu Twój zysk zacznie wzrastać.

Zwiększenie liczby odsłon strony

Dzięki skutecznemu pozycjonowaniu Twoja strona internetowa będzie pojawiać się na 1 stronie w Google !. Ponieważ Twoja witryna stanie się w ten sposób bardziej dostępna. Dzięki czemu więcej osób będzie ją odwiedzać co przełoży się także wzrost sprzedaży.

Oferta: agencje seo, agencje seo łódź, najlepsze firmy seo, najlepsze firmy seo łódź, pozycjonowanie, pozycjonowanie google, pozycjonowanie google łódź, pozycjonowanie łódź, pozycjonowanie stron, pozycjonowanie stron internetowych, pozycjonowanie stron internetowych łódź, pozycjonowanie stron łódź, pozycjonowanie strony w google, pozycjonowanie strony w google łódź, seo, seo łódź