42 683 68 66
oferta@position1.pl

Pozycjonowanie stron internetowych Łódź

– POZYCJONOWANIE STRON INTERNETOWYCH ŁÓDŹ –

Home / Pozycjonowanie stron internetowych Łódź

Pozycjonowanie strony to zespół specjalnych działań, które sprawiają, że strona internetowa znajduje się na 1 stronie w wyszukiwarce. To przede wszystkim jedna z najlepszych form reklamy, daje nam dostęp do największej grupy potencjalnych klientów. Pozycjonowanie daje szanse małym i średnim firmom na zaistnienie na rynku i rozwój.

Przede wszystkie płatność powinna być dostosowana do wymagań i potrzeby Klienta dlatego w Position1 Klient sam wybiera preferowany przez siebie sposób płatności. Można skorzystać ze stałej miesięcznej opłaty w formie abonamentu lub też z rozliczania za tzw. efekt czyli z wnoszenia opłaty za każdą z fraz z osobna gdy tylko po wpisaniu w Google.pl sprawi ona, że strona Klienta znajdzie się na 1 stronie w wyszukiwarce.

Pozycjonowanie stron internetowych to zapewnienie Państwa stronie www wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania po wpisaniu do wyszukiwarki Google określonych słów kluczowych.

Pewnie zastanawiasz się, dlaczego mówimy tylko o pozycjonowaniu pod kątem Google? Odpowiedź jest prosta! Z tej przeglądarki korzysta ok 95% użytkowników Internetu. Dlatego każda firma chce się znaleźć w czołówce Google i każda firma teoretycznie ma na to szansę. Codziennie tworzone są nowe strony internetowe. Pozycjonerzy ciągle pracują nad sukcesem swoich klientów. Google udoskonala swoje algorytmy i wprowadza nowe zabezpieczenia. Na ranking wyszukiwarki wpływają różne czynniki – i one ulegają zmianie... To wszystko przyczynia się do ciągłych rotacji pozycji stron. Dlatego nie wolno zaprzestawać działań pozycjonujących!

Przede wszystkim należy uważać na umowy w których często nie ma informacji o możliwości rozwiązania jej przed terminem na jaki została zawarta oraz należy wystrzegać się umów zawieranych na okres znacznie przekraczający rok. Warto także zwrócić uwagę na historię firmy w Internecie np. na jej opinie oraz na poziom obsługi. Należy wystrzegać się firm, które używają do pozycjonowania robotów gdyż Państwa strona może trafić w różne podejrzane i niebezpieczne katalogi w Internecie.

Przez ponad 20 lat naszej pracy związanej z pozycjonowaniem stron www nasze statystyki wskazują, że pierwsze efekty następują już w pierwszym miesiącu współpracy z Poistion1. Natomiast, średnio w okresie do trzech miesięcy od podpisania umowy strony naszych Klientów znajdują się już na 1 stronie w Google.

„Skoro i tak będziesz myśleć, myśl odważnie”

Donald Trump